Stencil - Natural vineta -

Stencil - Natural vineta -

14.71 EUR

Dnes je tu pre vás Stencil - Natural vineta - od spoločnosti - tento produkt doručujeme za mimoriadne nízku cenu 13.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Poctivý výrobok, Stencil - Natural vineta - populárneho výrobcu - tento artikel musíte mať za skvelú cenu 13.57 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Stencil Natural vineta - šablóna s motívom filigránov, listov, kvietkov a vtáčikov.

Flexibilná šablóna s motívom filigránov, listov, kvetov a vtáčikov, ktorú úspešne použijete na rýchlu dekoráciu povrchu dezertu. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1 ks.
Rozmer: šírka vzorky - 9,6 cm, dĺžka - 28 cm.

Parametre produktu Stencil - Natural vineta -

  • Názov: Stencil - Natural vineta -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 13.57 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Natural vineta -

Stencil - Natural vineta -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky