Stencil Pierkový bok -

Stencil Pierkový bok -

8.01 EUR

Výnimočný tovar, Stencil Pierkový bok - čo berieme od značky - tento artikel sa na vás teší v akcii za 8.01 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jedinečná ponuka, Stencil Pierkový bok - kvalitné značky - tento produkt máte za pár kliknutí vo výpredajové akciu za 8.01 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Urobte si radosť..

Stencil pierkový bok sa bude vynímať na bokoch torty. Dokonale ho zladíte s rohovou krajkou.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertu. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1ks, rozmer vzoru 6,3 x 25,4cm. Krásne sa dopĺňa s rohovou krajkou.

Parametre produktu Stencil Pierkový bok -

  • Názov: Stencil Pierkový bok -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 8.01 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil Pierkový bok -

Stencil Pierkový bok -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky