Stencil - Sedmokráska diamant -

Stencil - Sedmokráska diamant -

13.69 EUR

Hit z katalógu: Stencil - Sedmokráska diamant - so známou značkou - tento artikel čaká na vás za úžasnú cenu 13.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Váš obľúbený tovar, Stencil - Sedmokráska diamant - s osvedčenou značkou - tento produkt ponúkame s VIP zľavou pre každého za 13.57 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Stencil so vzorom drobných sedmokrások.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertov. So šablónou dosiahnete celoplošný "diamantový výplet" s motívom sedmokrásky. Možno použiť na 10 aj 15cm vysoké korpusy. Motív je na spodnom korpusu obrázku.

Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1 ks, rozmer 15 x 34cm.

 

Parametre produktu Stencil - Sedmokráska diamant -

  • Názov: Stencil - Sedmokráska diamant -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 13.57 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Sedmokráska diamant -

Stencil - Sedmokráska diamant -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky