Stencil - Sedmokráskový stred -

Stencil - Sedmokráskový stred -

9.01 EUR

Top produkt, Stencil - Sedmokráskový stred - od popredného výrobcu - tento produkt obchodujeme s unikátnou zľavou za 9.21 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: Stencil - Sedmokráskový stred - od známej značky - tento tovar si môžete nechať doručiť s extra zľavou za 8.94 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Flexibilná šablóna s jemným vzorom sedmokráskového kruhu.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete na rýchlu dekoráciu povrchu dezertu. Často používaná v kombinácii s monogramami, ktorými dozdobujú stredový sedmokráskový kruh. Z obrazovej dokumentácie sa jedná o prvú časť tj. najmenší korpus.

Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný

Parametre produktu Stencil - Sedmokráskový stred -

  • Názov: Stencil - Sedmokráskový stred -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 8.94 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Sedmokráskový stred -

Stencil - Sedmokráskový stred -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky