Stencil - svadobný pás -

Stencil - svadobný pás -

9.64 EUR

Unikátny Stencil - svadobný pás - Designer Stencils čo berieme od značky Designer Stencils - tento tovar si môžete objednať v časovej obmedzenej zľave za 9.84 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Stencil - svadobný pás - čo nám vyrába - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zlacnenie za 9.55 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Flexibilná šablóna s veľmi jemným vzorom, vhodným na svadobné a slávnostné torty.

Flexibilná šablóna s veľmi jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertu. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či už metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. Výrobok je určený pre opakované použitie.

Množstvo: 1 kus, veľkosť vzoru: 5,7x30,5cm. Uvedený motív je na hornom ružovom korpuse.

Parametre produktu Stencil - svadobný pás -

  • Názov: Stencil - svadobný pás -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 9.55 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - svadobný pás -

Stencil - svadobný pás -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky