Stencil - Terč ruže -

Stencil - Terč ruže -

7.46 EUR

Váš obľúbený produkt, Stencil - Terč ruže - originálne od labelu - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 7.61 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Stencil - Terč ruže - čo berieme od značky - tento tovar si môžete nechať doručiť za perfektnú cenu 7.39 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Flexibilná šablóna s veľmi jemným vzorom ruže.

Flexibilná šablóna s veľmi jemným vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertov. Pre svoju jednoduchosť má veľmi široké pole využitia. Cukrársku stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a Parametre produktu Stencil - Terč ruže -

  • Názov: Stencil - Terč ruže -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 7.39 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Terč ruže -

Stencil - Terč ruže -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky