Stencil - Winterthur kruh 7 -

Stencil - Winterthur kruh 7 -

11.2 EUR

Neodoláte: Stencil - Winterthur kruh 7 - od top výrobcu - tento hit ľahko nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 11.44 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Stencil - Winterthur kruh 7 - od spoločnosti - tento produkt predávame za perfektnú cenu 11.1 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom.

Flexibilná šablóna s jemným krajkovým vzorom, ktorú úspešne použijete pri rýchlej dekorácii povrchu dezertu. Cukrárskou stierkou rozotrite krém, bielkovú glazúru, čokoládu alebo štetcom naneste farebné odtiene púdrových farieb - či metalických alebo obyčajných odtieňov. Skrátka elegantné a rýchle zdobenie pre zákazníkov vyžadujúcich jemný dekor bez veľkých nánosov krémov alebo pre tých, ktorí si nepotrpia na modelované torty. Výrobok je určený pre styk s potravinami a je vyrobený z pružného tenkého plastu. V

Parametre produktu Stencil - Winterthur kruh 7 -

  • Názov: Stencil - Winterthur kruh 7 -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 11.1 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stencil - Winterthur kruh 7 -

Stencil - Winterthur kruh 7 -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky