Štetec na oprašovanie - sada - Wilton

Štetec na oprašovanie - sada - Wilton

9.32 EUR

Top produkt, Štetec na oprašovanie - sada - Wilton čo odoberáme od výrobcu Wilton - tento hit nájdete výhodne za 9.52 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 0070896213518
Do obchodu

Popis

Wilton

Vaše možnosti obohacujúce Štetec na oprašovanie - sada - Wilton od spoločnosti Wilton - tento produkt obchodujeme za výhodnú cenu 9.24 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Urobte si radosť..

Sada štetcov na oprašovanie práškovou farbou alebo lesk.

Mäkké štetce využijete na nanášanie púdrových farieb na poťahovacie a modelovacie hmoty. Pre lepšie priľnutie púdru môžete plochu potrieť jedlým lepidlom. Štetcom môžete nanášať svetlé perleťové farby na rozjasnenie plôch a vytváranie blýskavých efektov a lesku. Farbami môžete naopak vytvárať tiene na figúrkach a tvaroch.

Šírka cca 3,5 cm a 1 cm.

Stieranie prachu bude zábavnejšie, keď budete fondán alebo gumpastu oprašovať  s niektorým z týchto oprašovacích štetcovParametre produktu Štetec na oprašovanie - sada - Wilton

  • Názov: Štetec na oprašovanie - sada - Wilton
  • EAN: 0070896213518
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 9.24 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Štetec na oprašovanie - sada - Wilton

Štetec na oprašovanie - sada - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky