Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton

Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton

50.97 EUR

Top produkt, Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton od značky Wilton - tento produkt posielame pri práve prebiehajúcej akcii za 52.06 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 0070896073525
Do obchodu

Popis

Wilton

Exkluzívny Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton značky Wilton - tento produkt doručujeme v úžasnej akcii za 50.53 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Ozdobný stojan na torty, minidezerty, cupcakes alebo aj iné pochutinky.

Stojanom efektívne prezentujete oddelené torty alebo minidezerty a cupcakes. Na stojany môžete umiestniť finger food a ďalšie slané delikatesy, ktoré vyniknú na každej party a raute. Súvisiacimi stojanmi môžete vytvoriť zostavu na torty alebo čokoládovú fontánu, ktorú postavíte na hlavný panel. Na ostatné môžete naservírovať misky s omáčkami, drvené orechy, kokos, ovocie, čokoládu a ďalšie doplnky, ktorými si každý dotvorí zákusok podľa svojej chuti.

Materiál:Parametre produktu Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton

  • Názov: Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton
  • EAN: 0070896073525
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 50.53 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton

Stojan na torty - vedľa seba Romantic - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky