Strojek na výrobu závitků UH - ORION

Strojek na výrobu závitků UH - ORION

4.24 EUR

Toto si zamilujete: Strojek na výrobu závitků UH - ORION od známej značky ORION - tento artikel odporúčame za takmer veľkoobchodnú cenu 4.26 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8592381128388
Do obchodu

Popis

ORION

Radosť prinášajúci Strojek na výrobu závitků UH - ORION obľúbenej značky ORION - tento hit môžete zaobstarať za takmer veľkoobchodnú cenu 4.26 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Strojek na výrobu závitků je vynikající kuchyňský pomocník pro přípravu rolek z různých druhů surovin. Můžete jej použít pro přípravu různých masových, sýrových, zeleninových a nebo ovocných rolek. Pomůže Vám připravit všechny přísady rychle a jednoduše do perfektně vytvarovaných rolek ze zelného nebo vinného listu. Je ideálním pomocníkem pro začátečníky. Pracné rolování za vás udělá tento strojek. Lze nastavit 3 velikosti rolek. Materiál: plast. Rozměry: 36x9,5x7 cm. Strojek na výrobu závitků je vynikající kuchyňský pomocník pro přípravu rolek z různých druhů surovin. Můžete jej použít pro přípravu různých masových, sýrových, zeleninových a nebo ovocných rolek. Pomůže Vám připravit všechny přísady rychle a jednoduše do perfektně vytvarovaných rolek ze zelného nebo vinného listu. Je ideálním pomocníkem pro začátečníky. Pracné rolování za vás udělá tento strojek. Lze nastavit 3 velikosti rolek. Materiál: plast. Rozměry: 36x9,5x7 cm.

Parametre produktu Strojek na výrobu závitků UH - ORION

  • Názov: Strojek na výrobu závitků UH - ORION
  • EAN: 8592381128388
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 4.26 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Strojek na výrobu závitků UH - ORION

Strojek na výrobu závitků UH - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky