Štrukturálna fólia - Ulita Braun -

Štrukturálna fólia - Ulita Braun -

6.76 EUR

V akcii je len tu Štrukturálna fólia - Ulita Braun - čo nám vyrába - tento produkt doručujeme v perfektnej akcii za 6.34 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Štrukturálna fólia - Ulita Braun - s pečaťou kvality - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 6.15 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Štrukturálna fólia vo vzore fosílie, slimačej ulity - Ulita Braun.

Profesionálna štrukturálna fólia na vytlačenie vzoru do modelovacích hmôt alebo reliéfu na čokoládový povrch. Uvedený vzor znázorňuje fosíliu - ulitu.

Po použití umyte vo vode so saponátom a vytrite papierovou utierkou. Nesušte pri zdroji tepla, mohlo by dôjsť k deformácii fólie. Množstvo - 1 kus

Rozmer fólie je 40 x 60 cm, jedná sa o výrobok pre opakované použitie.

Parametre produktu Štrukturálna fólia - Ulita Braun -

  • Názov: Štrukturálna fólia - Ulita Braun -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 6.15 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Štrukturálna fólia - Ulita Braun -

Štrukturálna fólia - Ulita Braun -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky