Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor

Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor

17.72 EUR

Radosť prinášajúci Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor značky Modecor - tento artikel je tu pre vás za jedinečnú cenu 18.1 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8019447030831
Do obchodu

Popis

Modecor

Trendy Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor s trendy značkou Modecor - tento hit ľahko nájdete s výnimočnou zľavou za 17.57 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Valček na modelovanie štruktúry do marcipánu alebo poťahovacej hmoty v tvare kvetov.

Štruktúrovaným valčekom získate kvetinové vzory na poťahovacích alebo modelovacích hmotách, ktorými môžete pokrývať decentné torty a cupcakes. Najskôr vyvaľkajte plát hladkým valčekom a potom aplikujte valček so vzormi. Z plátu môžete vyrezávať a vypichovať rôzne tvary určené na zdobenie tort, napríklad stuhy, srdiečka, písmená a ďalšie tvary.

Z ozdobného vyváľaného plátu môžete odkrajovať pásy v šírke kvetov a zdobiť nimi obvody tort. Tento motív ocenia predovšetkýmParametre produktu Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor

  • Názov: Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor
  • EAN: 8019447030831
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 17.57 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor

Štruktúrovaný valček so vzorom kvetov - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky