Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor

Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor

19.31 EUR

Limitovaná edícia produktu Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor od Modecor - tento artikel je tu pre vás za mimoriadne nízku cenu 18.1 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 8019447030817
Do obchodu

Popis

Modecor

Prestížny Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor od obľúbenej spoločnosti Modecor - tento tovar si môžete zaobstarať v časovej obmedzenej zľave za 17.57 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Valček na modelovanie štruktúry do marcipánu alebo poťahovacej hmoty v tvare kvetov.

Štruktúrovaným valčekom získate kvetinové vzory na poťahovacích alebo modelovacích hmotách, ktorými môžete pokrývať decentné torty a cupcakes. Najskôr vyvaľkajte plát hladkým valčekom a potom aplikujte valček so vzorom. Z plátu môžete vyrezávať a vypichovať rôzne tvary určené na zdobenie tort, napríklad stuhy, srdiečka, písmená a ďalšie tvary.

Z ozdobného vyváľaného plátu môžete odkrajovať pásy v šírke kvetov a zdobiť nimi obvody tort. Tento motív ocenia predovšetkým Parametre produktu Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor

  • Názov: Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor
  • EAN: 8019447030817
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 17.57 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor

Štruktúrovaný valček vzor Margarétky - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky