Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS

Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS

5.91 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS s pečaťou kvality IREKS - tento artikel sa na vás teší pri časovo obmedzenej akcii za 5.62 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

V zľave je Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS od značky IREKS - tento tovar si môžete zakúpiť s úžasnou cenovkou 5.46 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Nová univerzálna sypká zmes na stuženie ako rastlinných, živočíšnych šľahačiek tak masla, margarínov. Príprava spočíva v zmiešaní zmesi s vodou zastudena a vmiešaní do vyšľahaných šľahačiek, tukov. Získate farebne a chuťovo príjemnú hmotu. Karinu môžete použiť aj na vytvorenie identického povrchového "zrkadla", kedy ju spojíte s rozpustenou želatínou. Ďalšou zaujímavosťou je aj vmiešaní Karin do tvarohovej náplne.

Parametre produktu Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS

  • Názov: Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 5.46 EUR
  • Energetická hodnota: 496 kcal
  • Tuky: 22,9 g
Pozrite si všetky produkty značky
Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS

Stužovač Karina Banane Milk 1 kg -banán - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky