Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS

Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS

5.22 EUR

Trhom osvedčený produkt, Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS s akostnou značkou IREKS - tento artikel sa na vás teší za bombastickú cenu 5.02 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Obľúbený produkt Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS so známou značkou IREKS - tento artikel neprepásnite v hustej akciu za 4.87 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Stužovač Karina Jahoda na stuženie masla, margarínu a šľahačiek.

Nová univerzálna sypká zmes na stuženie ako rastlinných, živočíšnych šľahačiek, tak aj  masla a margarínov. Príprava spočíva v zmiešaní zmesi s vodou zastudena a vmiešaní do vyšľahaných šľahačiek, tukov. Získate farebne a chuťovo príjemnú hmotu. Karinu môžete použiť aj na vytvorenie identického povrchového "zrkadla", kedy ju spojíte s rozpustenou želatínou. Ďalšou zaujímavosťou je aj vmiešanie Kariny do tvarohovej náplne.

Hmotnosť balenia je 1 kgParametre produktu Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS

  • Názov: Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 4.87 EUR
  • Energetická hodnota: 485 kcal
  • Tuky: 21,6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS

Stužovač Karina Jahoda 1 kg - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky