Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS

Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS

4.79 EUR

Dnes sme vybrali: Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS od známej značky IREKS - tento tovar si môžete zakúpiť extra výhodne za 4.57 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Vynikajúci Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS čo odoberáme od výrobcu IREKS - tento artikel objednávajte vo výhodnej akcii za 4.44 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Zmes Karina KAKAO MIX s 21% kakaa na výrobu kakaovej náplne.

Univerzálna sypká zmes na stuženie rastlinných, živočíšnych šľahačiek, ale aj masla a  margarínov. Príprava spočíva v zmiešaní zmesi s vodou zastudena a vmiešaní do vyšľahaných šľahačiek, tukov. Získate farebne a chuťovo príjemnú hmotu. Karinu môžete použiť aj na vytvorenie identického povrchového "zrkadla", kedy ju spojíte s rozpustenou želatínou. Ďalšou zaujímavosťou je použitie tejto zmesi aj na výrobu likérových špičiek - tj. čokoládového komínu. Tu používame prevarenú vodu s teplotou 50 ° C a stužený tuk.

Zmes Karina KAKAO MIX s 21% kakaa na výrobu kakaovej náplne. Určené pre ďalšie spracovanie.

Odporúčaný postup: Karina 1000 g, voda 50 ° C (prevarená) 450 g, tuk na šľahanie 1250 gr. Zmiešame zmes s vodou a vmiešavame postupne do vyšľahaného tuku.

Zloženie: cukor, kakao (min 21%), sójová múka, rastlinný olej, modifi. kukuričný a zemiakový škrob, glukózový sirup, sušená srvátka.

Skladujte v suchu, dobre vetraných priestoroch a v chlade do 25 ° C, vždy uzavreté.

Parametre produktu Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS

  • Názov: Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 4.44 EUR
  • Príchuť (aróma): Čokoláda
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS

Stužovač Karina kakao mix na kakaové náplne 1 kg - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky