Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia

Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia

11.74 EUR

Tradičný bestseller, Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia s preslávenou značkou Zeelandia - tento produkt máte za pár kliknutí vo výhodnej akcii za 11.17 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia originálne od labelu Zeelandia - tento produkt máte na dosah ruky v perfektnej akcii za 10.84 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Zeesan je vhodný pre fixáciu našľahanej smotany, ktorej dodá sviežu jogurtovú príchuť.

Stužovač šľahačky s príchuťou jogurtu Zeesan je sypký prípravok vhodný pre fixáciu našľahanej smotany, ktorej dodá sviežu jogurtovú príchuť. Jogurtový stužovač je vhodný na prípravu krémov do ľahkých piškótových ciest, ale aj na torty a dezerty. Jogurtovou šľahačkou môžete zdobiť torty, rezy, cupckes aj rolády. Jogurtovou príchuťou skvele doplníte rôzne druhy ovocia. Hodí sa aj k čokoláde, orechom, kokosu, mäte a ďalším príchutiam.

Zmes slúžiaca na stabilizáciu a ochutenie Parametre produktu Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia

  • Názov: Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 10.84 EUR
  • Príchuť (aróma): Smetana, mléko, jogurt
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia

Stužovač Zeesan jogurt 1 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky