Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

22.08 EUR

Hit z katalógu: Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton od populárneho výrobcu Wilton - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 22.13 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 0070896157485
Do obchodu

Popis

Wilton

Jasný hit, Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton čo nám vyrába Wilton - tento tovar zakúpite s neuveriteľnou zľavou za 22.13 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Sada foriem na trendy vrstvené formy, naraz môžete upiecť hneď štyri farby korpusu.

Štvorcové formy Wilton sú vyrobené zo solídnej ocele. Tá zaistí rovnomerné a rýchle pečenie cesta či mäsa. Tieto formy sú vhodné na prípravu čtyřvrstvého torte. Každú vrstvu si v tejto 1,3 cm vysokej nádobe upečiete zvlášť a po vychladnutí ich pomocou krému spojíte. Nepriľnavý povlak zaistí veľmi jednoduché a rýchle čistenie. Hotový korpus z tejto formy na pečenie ľahko vyberiete. Na umývanie nepoužívajte abrazívne čistiace prípravky a drôtenky.

S týmito štvorcovými pekáči Easy Layer od spoločnosti Wilton môžete pripraviť krásny skladaný tortu! Ale to nie je všetko, použite túto šikovnú sadu na pečenie funfetti tort, dúhových tort, ombre tort, naháčov a ďalších ...

Veľkosť každej formy je 15 x 15 cm x 1,3 cm

V balení 4 ks foriem.

 

Parametre produktu Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

  • Názov: Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton
  • EAN: 0070896157485
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 22.13 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky