Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

21.69 EUR

Jasný hit, Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton populárneho výrobcu Wilton - tento produkt kúpite v hustej akciu za 21.52 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 0070896157485
Do obchodu

Popis

Wilton

Perfektný Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton značky Wilton - tento hit ľahko nájdete výhodne za 21.52 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Sada foriem na trendy vrstvené formy, naraz môžete upiecť hneď štyri farby korpusu.

Štvorcové formy Wilton sú vyrobené zo solídnej ocele. Tá zaistí rovnomerné a rýchle pečenie cesta či mäsa. Tieto formy sú vhodné na prípravu čtyřvrstvého torte. Každú vrstvu si v tejto 1,3 cm vysokej nádobe upečiete zvlášť a po vychladnutí ich pomocou krému spojíte. Nepriľnavý povlak zaistí veľmi jednoduché a rýchle čistenie. Hotový korpus z tejto formy na pečenie ľahko vyberiete. Na umývanie nepoužívajte abrazívne čistiace prípravky a drôtenky.

S týmito štvorcovými pekáči Easy Layer od spoločnosti Wilton môžete pripraviť krásny skladaný tortu! Ale to nie je všetko, použite túto šikovnú sadu na pečenie funfetti tort, dúhových tort, ombre tort, naháčov a ďalších ...

Veľkosť každej formy je 15 x 15 cm x 1,3 cm

V balení 4 ks foriem.

 

Parametre produktu Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

  • Názov: Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton
  • EAN: 0070896157485
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 21.52 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Štvorcová forma na pečenie vrstvených tort 15 cm - sada 4 ks foriem - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky