Šuplíčky na lieky - týždenné -

Šuplíčky na lieky - týždenné -

5.16 EUR

Dnes je tu pre vás Šuplíčky na lieky - týždenné - od spoločnosti - tento artikel je tu pre vás za úžasnú cenu 5.19 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8592381132606
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Šuplíčky na lieky - týždenné - od firmy - tento artikel je v tento okamih výhodne za 5.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Týždenný boxík so zásuvkami na lieky pre každý deň.

Box na lieky s priehradkami na 7 dní. Každá priehradka je rozdelená na 4 sekcie - ráno / poludnie / večer / ďalšie. Do každej priehradky si môžete pripraviť predpísanej dávky liekov na danú dobu. Tiež si môžete vybrať jednotlivú priehradku, ktorá zodpovedá celému dňu a vziať si ju so sebou na cestu. Každé poschodie je so zatváracím viečkom a s označením - vysúva sa do strany. Horné poschodie je aktuálna, keď ho vyprázníte, vsuniete ho do spod boxu a hore máte pripravené lieky na ďalší deň.

Materiál: plast. Transparentné - máte prehľad.

Rozmery: box 11,5x4x13 cm, poschodie 10,5x3,5x1,5 cm.

Parametre produktu Šuplíčky na lieky - týždenné -

  • Názov: Šuplíčky na lieky - týždenné -
  • EAN: 8592381132606
  • Výrobca:
  • Cena: 5.19 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Šuplíčky na lieky - týždenné -

Šuplíčky na lieky - týždenné -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky