Šuplíčky na lieky - týždenné -

Šuplíčky na lieky - týždenné -

4.81 EUR

Váš obľúbený tovar, Šuplíčky na lieky - týždenné - od výrobcu - tento artikel odporúčame v jedinečnej akcii za 4.91 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 8592381132606
Do obchodu

Popis

Jedinečná ponuka, Šuplíčky na lieky - týždenné - populárneho výrobcu - tento produkt doručujeme výhodne za 4.77 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Týždenný boxík so zásuvkami na lieky pre každý deň.

Box na lieky s priehradkami na 7 dní. Každá priehradka je rozdelená na 4 sekcie - ráno / poludnie / večer / ďalšie. Do každej priehradky si môžete pripraviť predpísanej dávky liekov na danú dobu. Tiež si môžete vybrať jednotlivú priehradku, ktorá zodpovedá celému dňu a vziať si ju so sebou na cestu. Každé poschodie je so zatváracím viečkom a s označením - vysúva sa do strany. Horné poschodie je aktuálna, keď ho vyprázníte, vsuniete ho do spod boxu a hore máte pripravené lieky na ďalší deň.

Materiál: plast. Transparentné - máte prehľad.

Rozmery: box 11,5x4x13 cm, poschodie 10,5x3,5x1,5 cm.

Parametre produktu Šuplíčky na lieky - týždenné -

  • Názov: Šuplíčky na lieky - týždenné -
  • EAN: 8592381132606
  • Výrobca:
  • Cena: 4.77 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Šuplíčky na lieky - týždenné -

Šuplíčky na lieky - týždenné -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky