Súprava nerezového riadu - hrnce a panvička Royal - 6 dielov -

147.74 EUR

Ponuka pre vás: Súprava nerezového riadu - hrnce a panvička Royal - 6 dielov - s trendy značkou - tento tovar si môžete nechať doručiť v neopakovateľnej akcii za 137.54 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8592381152307
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Súprava nerezového riadu - hrnce a panvička Royal - 6 dielov - s trendy značkou - tento hit ľahko nájdete v sezónne zľave za 137.54 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte..

Luxusné nerezové kastróly, rajnica a panvica obohatia každú modernú kuchyňu.

Sada luxusného 3-vrstvového riadu, ktorého vrstvy sú tvorené vonkajším hrubostenným nerezovým korpusom, strednou hliníkovou vrstvou a vnútornou vrstvou nerezovou. Vnútri stupnica objemu. Vynikajúca tepelná vodivosť hrncov,  okamžité zahriatie nádob na vysokú teplotu, takže zachováte prirodzené chute pokrmov, nestratíte minerály a vitamíny. Možnosť varenia na všetkých spotrebičoch vrátane indukcie a rúry, možno umývať v umývačke riadu.

Materiál: nerez 18/10, hliník.

Sada obsa

Parametre produktu Súprava nerezového riadu - hrnce a panvička Royal - 6 dielov -

  • Názov: Súprava nerezového riadu - hrnce a panvička Royal - 6 dielov -
  • EAN: 8592381152307
  • Výrobca:
  • Cena: 137.54 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Súprava nerezového riadu - hrnce a panvička Royal - 6 dielov -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky