Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk

Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk

141.93 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk s akostnou značkou Bohemilk - tento produkt kúpite vo výpredajové akciu za 134.63 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Bohemilk

Vynikajúci Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk od známeho výrobcu Bohemilk - tento tovar si môžete nechať poslať s neuveriteľnou zľavou za 130.67 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Sušené mlieko odtučnené, vhodné pre studenú i teplú kuchyňu, veľmi dobre rozpustné aj v studenej vode.

Tzv. hmlové mlieko sa suší v špeciálnych sušiarňach pomocou horúceho vzduchu, mlieko je rozprašované vo forme jemnej hmly do horúcich priestorov 60 - 15 st. C. Výhodou tejto metódy je, že biologická hodnota aj zmyslové vlastnosti mlieka zostanú zachované. Sušené mlieko sa potom veľmi dobre rozpúšťa aj v studenej vode, jeho konzistencia je sypká a bez hrudiek.

Sušené mlieko môžete použiť pre domáce obdobu poťahovacích a modelovacích hmôt (viď. Recept na cukrové kvietky nižšie). Z hmoty môžete pripravovať zmesi na "jedlé zemiaky" a ďalšie cestá na nepečené cukrovinky a dezerty.

Sušené mlieko je vhodné aj pre prípravu domácej čokolády.Parametre produktu Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk

  • Názov: Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk
  • EAN:
  • Výrobca: Bohemilk
  • Cena: 130.67 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk

Sušené mlieko odtučnené hmlové 25 kg - Bohemilk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky