Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor

Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor

18.64 EUR

V akcii je len tu Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor od výrobcu Modecor - tento artikel je v tento okamih pri práve prebiehajúcej akcii za 19.04 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Hit poslednej doby, Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor od populárneho výrobcu Modecor - tento artikel neprepásnite s neuveriteľnou zľavou za 18.48 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Postavička ženícha a nevesty s drobnými kamienkami.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torte, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete pomocou vypichovača vytvoriť ozdobnú podložku v tvare ozdobných oválov a tie dekorovať napríklad volánikmi Parametre produktu Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor

  • Názov: Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 18.48 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor

Svadobné figúrky - pár novomanželov 21 cm - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky