Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor

Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor

15.16 EUR

Vynikajúci Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor od známeho výrobcu Modecor - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátnou zľavou za 15.48 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Toto si zamilujete: Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor čo odoberáme od výrobcu Modecor - tento hit získate výhodne za 15.02 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Veselá svadobná figúrka - ženích nesie nevestu na ramene.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torte, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete pomocou vypichovača vytvoriť ozdobnú podložku v tvare ozdobných oválov a tie dekorovať napríklad volánikmi Parametre produktu Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor

  • Názov: Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 15.02 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor

Svadobné figúrky - ženích si nesie nevestu - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky