Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

23.53 EUR

Akostný Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor populárneho výrobcu Modecor - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 21.18 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Obľúbený produkt Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor od kvalitného výrobcu Modecor - tento produkt kúpite za výhodnú cenu 20.55 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí..

Postavička ženícha a nevesty na podstavci.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torty, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete pomocou vypichovača vytvoriť ozdobnú podložku v tvare ozdobných oválov a tie dekorovať napríklad volánikmi Parametre produktu Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

  • Názov: Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 20.55 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Svadobný pár 19 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky