Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

14.46 EUR

Trhom osvedčený produkt, Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton s preslávenou značkou Wilton - tento tovar si môžete zaobstarať za výhodnú cenu 14.77 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 0070896028273
Do obchodu

Popis

Wilton

Prestížny Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton s trendy značkou Wilton - tento artikel odporúčame vo zľavové akciu za 14.33 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Novomanželský pár v prvom tanci - svadobné figúrky na krásne zavŕšenie svadobnej torty.

Oslávte svoj veľký deň elegantnou svadobnou figúrkou - novomanželského páru v prvom tanci. Nevesta s dlhšími tmavými vlasmi, ktoré zakrýva sieťkovaný závoj, má na sebe oblečené klasické dlhé svadobné šaty s kvetinovou ozdobou, ženích zasa čierny krátky smoking.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torte, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete 

Parametre produktu Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

  • Názov: Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton
  • EAN: 0070896028273
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 14.33 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky