Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

16.86 EUR

Trendy Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton čo odoberáme od výrobcu Wilton - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 16.86 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 0070896028273
Do obchodu

Popis

Wilton

Kvalitný Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton od známej značky Wilton - tento hit zaobstaráte v neopakovateľnej akcii za 16.86 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Novomanželský pár v prvom tanci - svadobné figúrky na krásne zavŕšenie svadobnej torty.

Oslávte svoj veľký deň elegantnou svadobnou figúrkou - novomanželského páru v prvom tanci. Nevesta s dlhšími tmavými vlasmi, ktoré zakrýva sieťkovaný závoj, má na sebe oblečené klasické dlhé svadobné šaty s kvetinovou ozdobou, ženích zasa čierny krátky smoking.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torte, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete 

Parametre produktu Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

  • Názov: Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton
  • EAN: 0070896028273
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 16.86 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Svadobný pár v tanci - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky