Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely

Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely, metráž š. 100 cm -

36.61 EUR

Špičkový tovar, Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely, metráž š. 100 cm - čo nám vyrába - tento artikel sa na vás teší v jedinečnej akcii za 32.95 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely, metráž š. 100 cm - od popredného výrobcu - tento produkt posielame výhodne za 31.98 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Teflónová fólia na pečenie, rolka o šírke 1 meter. Cena uvedená za 1 bežný meter v metráži.

Teflónová fólia je vhodná na opakované použitie. Upečiete na nej rôzne druhy ciest, od ktorých ľahko fóliu odlúpnete. Fóliu rozviňte na akýkoľvek plech alebo rovnú podložku vhodnú do rúry. Na fóliu môžete umiestňovať vykrajované krehké pečivo, snehové pečivo, môžete na ňu rozotierať piškótové pláty alebo umiestňovať ráfiky, ktoré naplníte cestom a pod. Pred ďalším použitím umyte prípravkom na riad a osušte.

Fóliu možno použiť aj na zakrytie sporáku pre ľahšiu údržbu a Parametre produktu Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely, metráž š. 100 cm -

  • Názov: Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely, metráž š. 100 cm -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 31.98 EUR
  • Materiál: Teflon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely

Teflónová fólia rolka - pre potravinárske účely, metráž š. 100 cm -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky