Termoska - plechovka ner. 0

Termoska - plechovka ner. 0,4l Mačičky - ORION

10.81 EUR

V akcii je práve teraz Termoska - plechovka ner. 0,4l Mačičky - ORION od top výrobcu ORION - tento produkt obchodujeme s unikátnou zľavou za 10.27 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8592381125325
Do obchodu

Popis

ORION

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Termoska - plechovka ner. 0,4l Mačičky - ORION čo berieme od značky ORION - tento produkt objednáte vo výhodnej akcii za 9.97 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Termoska z nereze s roztomilým motívom mačičky a termo funkciou bude vaším verným pomocníkom na cestách, výletoch, ale aj v telocvični či fitness centre.

Termoska farebná s motívom mačičky v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom. Výklopný náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.

Materiál: nerez, plast.
Rozmery: objem  0,4 l, pr. 6,5 cm, v. 17 cm.

Parametre produktu Termoska - plechovka ner. 0,4l Mačičky - ORION

  • Názov: Termoska - plechovka ner. 0,4l Mačičky - ORION
  • EAN: 8592381125325
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 9.97 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Termoska - plechovka ner. 0

Termoska - plechovka ner. 0,4l Mačičky - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky