Termoska - plechovka ner. 0

Termoska - plechovka ner. 0,7 l PUZZLE -

10.81 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Termoska - plechovka ner. 0,7 l PUZZLE - s osvedčenou značkou - tento artikel sa na vás teší výhodne za 10.27 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8592381149291
Do obchodu

Popis

Najpredávanejšie Termoska - plechovka ner. 0,7 l PUZZLE - od obľúbeného výrobcu - tento tovar si môžete nechať dodať výhodne za 9.97 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Veľká termo plechovka s náustkom v motíve Puzzle. Fľaša s termo funkciou sa hodí vždy.

Termoska farebná PUZZLE v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom. Výklopný náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.

Materiál: nerez, plast.
Rozmery: objem 0,7 l, pr. 7,5 cm, v. 21 cm.

 

Parametre produktu Termoska - plechovka ner. 0,7 l PUZZLE -

  • Názov: Termoska - plechovka ner. 0,7 l PUZZLE -
  • EAN: 8592381149291
  • Výrobca:
  • Cena: 9.97 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Termoska - plechovka ner. 0

Termoska - plechovka ner. 0,7 l PUZZLE -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky