Termoska - plechovka nerez 0

Termoska - plechovka nerez 0,4l REFLEX - ORION

10.81 EUR

Poctivý výrobok, Termoska - plechovka nerez 0,4l REFLEX - ORION so známou značkou ORION - tento artikel nakupujte za jedinečnú cenu 10.27 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 8592381123697
Do obchodu

Popis

ORION

Jasný hit, Termoska - plechovka nerez 0,4l REFLEX - ORION od populárnej značky ORION - tento produkt máte na dosah ruky v jedinečnej akcii za 9.97 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Termoska v prevedení plechovky je trvácna fľaša, ktorá sa zmestí do batoha aj kabelky. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu.

Termoska alebo praktická termo-plechovka. V sýtej neónovej farbe je výrazná a nápaditá, takže ju len tak ľahko niekde nezabudnete. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termo-plechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termo-plechovku nápojom. Výklopný náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.

Materiál: nerez, plast.
Varianty: neónové farby
Rozmery: objem 0,4 l, pr. 6,5 cm, v. 17 cm.

Parametre produktu Termoska - plechovka nerez 0,4l REFLEX - ORION

  • Názov: Termoska - plechovka nerez 0,4l REFLEX - ORION
  • EAN: 8592381123697
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 9.97 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Termoska - plechovka nerez 0

Termoska - plechovka nerez 0,4l REFLEX - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky