Termoska - plechovka nerez 0

Termoska - plechovka nerez 0,5l RETRO - ORION

9.26 EUR

Spokojnosť prinášajúci Termoska - plechovka nerez 0,5l RETRO - ORION od top značky ORION - tento produkt kúpite v neopakovateľnej akcii za 8.21 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8592381125301
Do obchodu

Popis

ORION

Neodoláte: Termoska - plechovka nerez 0,5l RETRO - ORION od známej značky ORION - tento produkt posielame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.97 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Termoska nerezová - plechovka v retro dizajne s náustkom. S objemom 0,5l.

Termoska farebná v RETRO dekore v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom. Výklopný náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.

Materiál: nerez, plast.
Rozmery: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm.

Parametre produktu Termoska - plechovka nerez 0,5l RETRO - ORION

  • Názov: Termoska - plechovka nerez 0,5l RETRO - ORION
  • EAN: 8592381125301
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 7.97 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Termoska - plechovka nerez 0

Termoska - plechovka nerez 0,5l RETRO - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky