Termoska - plechovka nerez 0

Termoska - plechovka nerez 0,5l SMILE - ORION

9.26 EUR

Práve je za dobrú cenu Termoska - plechovka nerez 0,5l SMILE - ORION s osvedčenou značkou ORION - tento produkt dodávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.21 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8592381114381
Do obchodu

Popis

ORION

Poctivý výrobok, Termoska - plechovka nerez 0,5l SMILE - ORION od známej značky ORION - tento produkt obchodujeme v časovej obmedzenej zľave za 7.97 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte..

Termoska farebná s objemom 0,5 l je nápaditá svojím tvarom a celkovým prevedením. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Praktická fľaša do školy, na krúžky i na výlety.

Termoska farebná - termo plechovka je výrazná a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termo-plechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termo-plechovku nápojom. Výklopný náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.

Materiál: nerez, plast.
Varianty: čierna, ružová
Rozmery: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm.

Parametre produktu Termoska - plechovka nerez 0,5l SMILE - ORION

  • Názov: Termoska - plechovka nerez 0,5l SMILE - ORION
  • EAN: 8592381114381
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 7.97 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Termoska - plechovka nerez 0

Termoska - plechovka nerez 0,5l SMILE - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky