Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman

Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman

9.46 EUR

Prvotriedný Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman od značky Felcman - tento artikel je v túto chvíľu v jedinečnej akcii za 9.07 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Limitovaná edícia produktu Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman čo odoberáme od výrobcu Felcman - tento produkt objednáte za úžasnú cenu 8.8 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí..

Veľká tortová forma s tvare bábätka.

Formou vytvoríte tortu predstavujúcu dieťa v zavinovačke. Dno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré sa po upečení ľahko krájajú a potierajú krémom. Krémy môžete farbiť gélovými alebo sypkými farbami.

Najlepšie bude vyzerať poťahovaná torta, na ktorú umiestnite postavičku dieťatka vytvorenú z modelovacích alebo poťahovacích hmôt. Namiesto modelovanej postavičky môžete použiť aj plastovú bábiku, ktorú prikryjete jedlou čipkou, zhotovenou z hmoty Sweet Lace.

Forma je vyrobená z pocínovaného plechu.
Veľkosť 27 cm.

Parametre produktu Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman

  • Názov: Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 8.8 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman

Tortová forma Bábätko 27 cm - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky