Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton

Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton

15.34 EUR

Nie je prečo váhať, Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton od populárneho výrobcu Wilton - tento hit zaobstaráte v časovej obmedzenej zľave za 15.67 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 0070896520449
Do obchodu

Popis

Wilton

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton od výrobcu Wilton - tento hit zaobstaráte za perfektnú cenu 15.21 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tortová forma v tvare futbalovej lopty - polovica.

Tortovú formu pred pečením vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Pečte vo forme najlepšie trené a šľahané piškótové cesto. Upečenú tortu v tvare futbalovej lopty môžete zdobiť farbenými krémami alebo loptu potiahnite poťahovacou hmotou. Tortu môžete venovať samostatne, alebo ako súčasť guľatej slávnostnej torty pre športových nadšencov alebo ako venovanie športovým tímom.

Veľkosť: 22, 2 x 22, 2 x 9 cm.
Materiál: hliník

Parametre produktu Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton

  • Názov: Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton
  • EAN: 0070896520449
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 15.21 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton

Tortová forma Futbalová lopta - polovica - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky