Tortová forma Gitara 3D - Wilton

Tortová forma Gitara 3D - Wilton

20.36 EUR

Jedinečná ponuka, Tortová forma Gitara 3D - Wilton čo odoberáme od výrobcu Wilton - tento produkt dodávame takmer zadarmo za 20.41 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 0070896550705
Do obchodu

Popis

Wilton

V akcii je Tortová forma Gitara 3D - Wilton čo berieme od značky Wilton - tento artikel odporúčame v úžasnej akcii za 20.41 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

3D forma v podobe gitary.

Tortou potešíte každého virtuóza. Obdarujte ním hudobníkov k narodeninám, alebo významným udalostiam. Dno tortovej formy najlepšie vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte třenými alebo šľahaným cestom, ktoré idú po upečení ľahko rozkrojiť a potierať krémy. Tortu môžete zdobiť krémy v rôznych farbách, čokoládou dotvorte struny, alebo celú tortu pokryte poťahovacie hmotou. Môžete zvoliť farbenú hmotu, alebo bielu hmotu farbou tekutými a gélovými farbami, pre jemné detaily, ako sú struny a ďalšie prvky, použite najlepšie čiernu fixu určenú na maľovanie na obalené torty.

Forma je vyrobená z čistého hliníka, ktorý je najlepší materiál pre pečenie koláčov - vytvára ľahký, zlatisto hnedý povrch, ktorý je krásny pre zdobenie. Hliník navyše perfektne a rovnomerne rozvádza teplo, čím dosiahnete rovnomerne upečeného torte za oveľa kratší čas oproti klasickým formám z pocínovaného plechu. Formu môžete umývať v umývačke riadu. Pred prvým použitím ju umyte v teplej mydlovej vode ručne.

Materiál: hliník

Rozmery: 40,64 cm x 20 cm

Parametre produktu Tortová forma Gitara 3D - Wilton

  • Názov: Tortová forma Gitara 3D - Wilton
  • EAN: 0070896550705
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 20.41 EUR
  • Použití: v elektrické troubě, v plynové troubě, v horkovzdušné troubě, vhodné do myčky nádobí, nevhodné do mikrovlnnné trouby
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Gitara 3D - Wilton

Tortová forma Gitara 3D - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky