Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton

Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton

15.84 EUR

Jedinečná ponuka, Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton čo nám dodáva Wilton - tento artikel nakupujte za takmer veľkoobchodnú cenu 15.88 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 0070896411013
Do obchodu

Popis

Wilton

No tak toto je gól: Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton od originálneho výrobcu Wilton - tento produkt predávame vo výpredajové akciu za 15.88 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Tortová forma s 3D hlavou poníka.

Pred pečením formu dôkladne vytrite tukom a vysypte hrubou múkou. Naplňte formu treným alebo šľahaným cestom, ktoré možno po upečení ľahko prekrojiť a plniť krémom. Tortu môžete zdobiť krémom pomocou trezírovacieho sáčku a rôzne rezaných trubičiek.

Alebo zvoľte poťahovacie hmoty, z ktorých môžete ďalej vykrajovať alebo tvarovať ďalšie ozdoby na tortu pre milovníkov koní. Z poťahovacích hmôt ľahko vykrojíme uzdu a ďalšie tvary na dokončenie konskej hlavy. Kone dofarbite gélovými<

Parametre produktu Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton

  • Názov: Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton
  • EAN: 0070896411013
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 15.88 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton

Tortová forma Hlava poníka 3D - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky