Tortová forma Ježko - Felcman

Tortová forma Ježko - Felcman

9.46 EUR

Top produkt, Tortová forma Ježko - Felcman od popredného výrobcu Felcman - tento artikel musíte mať v neopakovateľnej akcii za 9.07 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Dnes je tu pre vás Tortová forma Ježko - Felcman čo nám vyrába Felcman - tento artikel musíte mať za takmer veľkoobchodnú cenu 8.8 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí..

Tortová forma v tvare ježka.

Tortou v tvare ježka potešíte nielen deti, ale aj dospelých. Na jeho zdobenie môžete použiť ovocie prepichnuté na pichliače, lístočky a ďalšie motívyDno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré sa po upečení ľahko krájajú a potierajú krémom. Krémy môžete farbiť gélovými alebo sypkými farbami.

Namiesto zdobenia krémom môžete použiť poťahovacie hmoty, na ktorých krásne vyniknú ozdoby vytvorené z farebných poťahovacích, modelovacích hmôt alebo z čokolády.

Šírka formy 350 mm.
Forma je vyrobená z pocínovaného plechu

Parametre produktu Tortová forma Ježko - Felcman

  • Názov: Tortová forma Ježko - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 8.8 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Ježko - Felcman

Tortová forma Ježko - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky