Tortová forma - kolieskové korčule -

Tortová forma - kolieskové korčule -

14.57 EUR

Kvalitný Tortová forma - kolieskové korčule - značky - tento hit zaobstaráte v sezónne zľave za 14.88 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Unikátny Tortová forma - kolieskové korčule - od originálneho výrobcu - tento artikel musíte mať vo výpredajové akciu za 14.44 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tortová forma - kolieskové korčule.

Tortová hliníková forma v tvare kolieskových korčulí od firmy Wilton. Reliéfne spracovanie uľahčí prácu. Každú formu na pečenie, či z pocínovaného, nerezového, hliníkového alebo silikónového materiálu, ošetríme vymastením tukom a vysypaním alebo vystriekaním olejovým sprejom na formy. Potom nalejeme cesto a pečieme podľa druhu.

Množstvo: kus
Rozmery: 29x21x5cm

Parametre produktu Tortová forma - kolieskové korčule -

  • Názov: Tortová forma - kolieskové korčule -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 14.44 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma - kolieskové korčule -

Tortová forma - kolieskové korčule -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky