Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex

Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex

14.26 EUR

V akcii je Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex od producenta Blex - tento tovar si môžete nechať doručiť v hustej akciu za 13.61 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Blex

Veľmi obľúbený produkt Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex od producenta Blex - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 13.2 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Tortová forma v tvare králika či zajaca, 3D forma.

Formu využite na vytváranie jarných a veľkonočných dezertov. Formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte trenými alebo šľahaným cestom. Tortu zdobte krémom alebo čokoládou, alebo ju môžete potiahnuť poťahovacou hmotou.

Králika môžete umiestniť na veľkú tortu, ktorú ďalej budete dekorovať napríklad kvetmi, veľkonočnými vajíčkami a ďalšími tvarmi.

Tortová forma zajac alebo králik. Vyrobená z pocínovaného plechu.
Výška 31 cm. Objem formy cca

Parametre produktu Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex

  • Názov: Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex
  • EAN:
  • Výrobca: Blex
  • Cena: 13.2 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex

Tortová forma Králik (zajac) 31 cm - 3D - Blex

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky