Tortová forma Mašinka - Felcman

Tortová forma Mašinka - Felcman

9.61 EUR

Vynikajúci Tortová forma Mašinka - Felcman od známeho výrobcu Felcman - tento produkt dodávame za skvelú cenu 9.6 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Trhom osvedčený produkt, Tortová forma Mašinka - Felcman čo berieme od značky Felcman - tento produkt posielame pri práve prebiehajúcej akcii za 9.31 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Tortová forma v tvare lokomotívy.

Tortou v tvare mašinky potešíte malých chlapcov, ale aj milovníkov vláčikov a rušňovodičov. Tortu môžete venovať na slávnostnú príležitosť k danej téme.

Dno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré sa po upečení ľahko krájajú a potierajú krémom. Krémy môžete farbiť gélovými alebo sypkými farbami.

Lokomotívy na detské oslavy môžete dozdobiť sušienkami, cukríkmi, čokoládou a ďalšími sladkosťami. Poťahované torty vymaľujte tekutými alebo gélovými farbami. Pre pridanie lesku použite prachové perleťové farby.

Výška formy 230 mm.
Parametre produktu Tortová forma Mašinka - Felcman

  • Názov: Tortová forma Mašinka - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 9.31 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Mašinka - Felcman

Tortová forma Mašinka - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky