Tortová forma Nákladné auto - Felcman

Tortová forma Nákladné auto - Felcman

8.81 EUR

Unikátny Tortová forma Nákladné auto - Felcman kvalitné značky Felcman - tento produkt predávame v bombastické akcii za 8.81 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8594034702600
Do obchodu

Popis

Felcman

Práve je za dobrú cenu Tortová forma Nákladné auto - Felcman čo nám dodáva Felcman - tento artikel nakupujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.81 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Tortová forma v tvare nákladného auta.

Tortou v tvare nákladného auta potešíte veľkého i malého oslávenca. Motív sa hodí aj k výročiam firmy s prepravnými službami a pod.

Vhodným zdobením docielite originálnu tortu. Nákladné auto môžete umiestniť na veľkú tortu, ktorá poslúži ako podklad. Dno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré ide po upečení ľahko rozkrojiť a potierať krémom. Krémy môžete farbiť gélovými alebo sypkými farbami.

Veselá autá na detské oslavy môžete zdobiť sušienkami, cukríkmi, čokoládou a ďalšími sladkosťami. Poťahované torty vymaľujte tekutými alebo gélovými farbami. Lesk docielite prachovými perleťovými farbami.

Šírka formy 340 mm.
Forma je vyrobená z pocínovaného plechu.

 

Parametre produktu Tortová forma Nákladné auto - Felcman

  • Názov: Tortová forma Nákladné auto - Felcman
  • EAN: 8594034702600
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 8.81 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Nákladné auto - Felcman

Tortová forma Nákladné auto - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky