Tortová forma Nákladné auto - Felcman

Tortová forma Nákladné auto - Felcman

9.09 EUR

Ponuka pre vás: Tortová forma Nákladné auto - Felcman značky Felcman - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 9.07 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Trendy Tortová forma Nákladné auto - Felcman od obľúbenej značky Felcman - tento hit získate v jedinečnej akcii za 8.8 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tortová forma v tvare nákladného auta.

Tortou v tvare nákladného auta potešíte veľkého i malého oslávenca. Motív sa hodí aj k výročiam firmy s prepravnými službami a pod.

Vhodným zdobením docielite originálnu tortu. Nákladné auto môžete umiestniť na veľkú tortu, ktorá poslúži ako podklad. Dno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré ide po upečení ľahko rozkrojiť a potierať krémom. Krémy môžete farbiť gélovými alebo sypkými farbami.

Veselá autá na detské oslavy môžete zdobiť sušienkami, cukríkmi, čokoládou a ďalšími sladkosťami. Poťahované torty vymaľujte tekutými alebo gélovými farbami. Lesk docielite prachovými perleťovými farbami.

Šírka formy 340 mm.
Forma je vyrobená z pocínovaného plechu.

 

Parametre produktu Tortová forma Nákladné auto - Felcman

  • Názov: Tortová forma Nákladné auto - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 8.8 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Nákladné auto - Felcman

Tortová forma Nákladné auto - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky