Tortová forma Ryba - Felcman

Tortová forma Ryba - Felcman

8.88 EUR

V zľave je Tortová forma Ryba - Felcman od známej značky Felcman - tento produkt máte na dosah ruky za vynikajúcu cenu 9.07 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Príjemné pocity nadväzujúci Tortová forma Ryba - Felcman kvalitné značky Felcman - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v akcii za 8.8 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Tortová forma v tvare ryby.

Tortou v tvare ryby potešíte malých aj veľkých rybárov. Dno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré sa po upečení ľahko krájajú a potierajú krémom.

Tortu zdobte farebným krémom alebo ju potiahnite poťahovacími hmotami. Na farbenie použite najlepšie tekuté a gélové farby. Zdobením poťahovacími hmotami ľahko vytvoríte imitáciu šupín, plutiev, oka a ďalších detailov.

Rozmer: 280 mm.
Forma je vyrobená z pocínovaného plechu.

Parametre produktu Tortová forma Ryba - Felcman

  • Názov: Tortová forma Ryba - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 8.8 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Ryba - Felcman

Tortová forma Ryba - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky