Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman

Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman

5.26 EUR

Prestížny Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman čo nám vyrába Felcman - tento hit môžete zohnať v bombastické akcii za 5.25 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Práve je za dobrú cenu Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman s akostnou značkou Felcman - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 5.09 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tortová forma v tvare šesťhranu.

Forma v tvare šesťuholníka je vhodná na jednoduché vytváranie tort, z ktorých po naplnení vrstvou krému a stuhnutí ľahko formu vysuniete a docielite hladké hrany torty. Ráfik vymažte maslom, vysypte hrubou múkou a položte na rovný plech vyložený papierom na pečenie. Upečený korpus vyberte. Umytý a osušený ráfik vytrite tukom, vysypte práškovým cukrom, a buď vyložte obvod formy zdobeným plátom korpusu, alebo rovno naplňte krémom, ozdobte ovocím, prelejte želatínou a

Parametre produktu Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman

  • Názov: Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 5.09 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman

Tortová forma Šesťhran 17cm - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky