Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy

Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy

19.19 EUR

Toto si zamilujete: Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy od popredného výrobcu Paderno Italy - tento hit zaobstaráte výhodne za 19.6 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Paderno Italy

Toto si zamilujete: Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy od spoločnosti Paderno Italy - tento produkt dodávame po zlacnenie za 19.03 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Forma na tortu v tvare srdca s nepriľnavým povrchom.

Ide o masívny výrobok z oceľového plechu s teflónovým povrchom. Pevné dno zabraňuje pripekaniu múčnika. Forma obsahuje pero pre rýchle otvorenie. Výrobok ocenia milovníci tort za studena - či šľahačkových, tvarohových alebo želatínových špecialít.

Rozmer: 23x24,5cm, v.4,5cm

Všetky výrobky s teflónovým povrchom je potrebné ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývanie jemnou hubkou / nepoužívať drôtenku /. Pri tomto ošetrovaní je výrobok schopný slúžiť niekoľko generácií. Záruka na výrobok

Parametre produktu Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy

  • Názov: Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy
  • EAN:
  • Výrobca: Paderno Italy
  • Cena: 19.03 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy

Tortová forma srdce - teflónová - Paderno Italy

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky