Tortová forma - Štadión - Nordic Ware

Tortová forma - Štadión - Nordic Ware

24.61 EUR

Urobte si radosť: Tortová forma - Štadión - Nordic Ware od obľúbenej spoločnosti Nordic Ware - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 25.14 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Urobte si radosť: Tortová forma - Štadión - Nordic Ware od známeho výrobcu Nordic Ware - tento tovar si môžete nechať doručiť za mimoriadne nízku cenu 24.4 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Tortová forma - Štadión

Pre milovníkov báboviek a netradičných tvarov ponúka výrobca NordicWare nepreberné množstvo tvarov, ako aj obsahov foriem.

Forma obsah 2,4l, rozmer pr. 29x22x8cm.
Materiál - zliatina s povrchovou nepriľnavou úpravou.

Všetky výrobky s teflónovým povrchom treba ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývať jemnou hubkou /nepoužívať drôtenku/. Pri tomto ošetrovaní je výrobok schopný slúžiť niekoľko generácií. Záruka na výrobok je poskytovaná na chyby materiálu - na poškodenie povrchuParametre produktu Tortová forma - Štadión - Nordic Ware

  • Názov: Tortová forma - Štadión - Nordic Ware
  • EAN:
  • Výrobca: Nordic Ware
  • Cena: 24.4 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma - Štadión - Nordic Ware

Tortová forma - Štadión - Nordic Ware

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky