Tortová forma Zvon - Felcman

Tortová forma Zvon - Felcman

8.2 EUR

Trhom osvedčený produkt, Tortová forma Zvon - Felcman od známeho výrobcu Felcman - tento tovar zakúpite v neopakovateľnej akcii za 7.83 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Felcman

Trendy Tortová forma Zvon - Felcman od originálneho výrobcu Felcman - tento hit môžete zohnať vo zľavové akciu za 7.6 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Tortová forma v tvare zvonu.

Tortovou formou v tvare zvončeka oživíte sviatočné pečenie v zimných mesiacoch. Dno tortovej formy vyložte papierom na pečenie alebo celú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré sa po upečení ľahko krájajú a potierajú krémom. Krémy môžete farbiť gélovými alebo sypkými farbami.

Namiesto zdobenia krémom môžete použiť poťahovacie hmoty, na ktorých krásne vyniknú čokoládové ozdoby alebo ozdoby z farebných poťahovacích a modelovacích hmôt.

Rozmer: 260 mm.
Forma je vyrobená z pocínovaného plechu.

Parametre produktu Tortová forma Zvon - Felcman

  • Názov: Tortová forma Zvon - Felcman
  • EAN:
  • Výrobca: Felcman
  • Cena: 7.6 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová forma Zvon - Felcman

Tortová forma Zvon - Felcman

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky