Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m -

Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m -

1.9 EUR

No a toto chcete: Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m - od producenta - tento produkt objednáte extra výhodne za 1.57 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m - od producenta - tento hit zaobstaráte za mimoriadne nízku cenu 1.53 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Tortová páska číra fólia v šírke 4 cm v 5 metrovom balení.

Číra fólia na čokoládu v šírke 4 cm tentoraz v 5 metrovom balení. Pôvodná úloha tejto fólie je vyloženie bokov foriem, monoporcií pri výrobe múčnikov zastudena. Ďalej slúži na nanášanie čokolády a následné tvarovanie stáčaním, skladaním a pod. Po vytuhnutí čokolády zostáva produkt vytvarovaný a odstránením fólie získate čokoládovú dekoráciu. Jedná sa o produkt na opakované použitie - ak pri údržbe dodržíte umývanie v teplej, nikdy nie v horúcej vode so saponátom. Pri vyššej teplote dôjde k deformácii pásky. 

Množstvo - bal.á 5m.

Parametre produktu Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m -

  • Názov: Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 1.53 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m -

Tortová páska číra fólia š. 4 cm - dĺžka 5 m -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky