Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m -

Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m -

1.89 EUR

Váš obľúbený produkt, Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m - od obľúbeného výrobcu - tento tovar si môžete nechať doručiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 1.84 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Neodoláte: Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m - od obľúbeného výrobcu - tento produkt dodávame takmer zadarmo za 1.78 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Číra fólia na čokoládu v šírke 5 cm na vyloženie bokov foriem, monoporcií pri výrobe múčnikov zastudena.

Číra fólia na čokoládu v šírke 5 cm tentoraz v 5 metrovom balení. Pôvodná úloha tejto fólie je vyloženie bokov foriem, monoporcií pri výrobe múčnikov zastudena. Ďalej slúži na nanášanie čokolády a následné tvarovanie stáčaním, skladaním a pod. Po vytuhnutí čokolády zostáva produkt vytvarovaný a odstránením fólie získate čokoládovú dekoráciu. Jedná sa o produkt na opakované použitie - ak pri údržbe dodržíte umývanie v teplej, nikdy nie v horúcej vode so saponátom. Pri vyššej teplote dôjde k deformácii pásky. 

Množstvo - bal. á 5m.

Parametre produktu Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m -

  • Názov: Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 1.78 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m -

Tortová páska číra fólia š. 5 cm - dĺžka 5 m -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky