Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m -

Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m -

2.29 EUR

Výnimočný tovar, Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m - od obľúbenej značky - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 2.1 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jasný hit, Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m - od populárneho výrobcu - tento hit zoženiete extra lacno za 2.04 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m.

Číra fólia na čokoládu v šírke 5 cm tentoraz v 5 metrovom balení. Pôvodná úloha tejto fólie je vyloženie bokov foriem, monoporcií pri výrobe múčnikov zastudena. Ďalej slúži na nanášanie čokolády a následné tvarovanie stáčaním, skladaním a pod. Po vytuhnutí čokolády zostáva produkt vytvarovaný a odstránením fólie získate čokoládovú dekoráciu. Jedná sa o produkt na opakované použitie - ak pri údržbe dodržíte umývanie v teplej, nikdy nie v horúcej vode so saponátom. Pri vyššej teplote dôjde k deformácii

Parametre produktu Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m -

  • Názov: Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.04 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m -

Tortová páska číra fólia š. 6 cm - dĺžka 5 m -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky