Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

8.31 EUR

Tradičný bestseller, Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes čo odoberáme od výrobcu FunCakes - tento tovar zakúpite za mimoriadne nízku cenu 8.31 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8718531934955
Do obchodu

Popis

FunCakes

Hit poslednej doby, Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes od obľúbenej značky FunCakes - tento produkt kúpite vo výhodnej akcii za 8.31 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Tortová páska číra fólia š. 8 cm pre hladké okraje krémových tort, ale aj ako podkladový materiál na čokoládové kreácie.

Tortová páska vysoká 8 cm a dlhá 20 m je výborné riešenie hladkých okrajov vašich krémových tort. Môžete ich využiť aj ako podkladový materiál na vaše čokoládové kreácie. Táto acetátová fólia je bezpečná pre potraviny a je ľahko deliteľná na rôzne dĺžky.

Ako pripraviť formu perfektnej krémovej torty:
Skráťte pásku na požadovanú veľkosť. Pripravte si formu, vložte do neho pásku a pridajte krémovú náplň. Nechajte vychladnúť a ozdobte. Odstráňte formu a pásku.

Parametre produktu Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

  • Názov: Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes
  • EAN: 8718531934955
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 8.31 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky