Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

7.75 EUR

Nie je prečo váhať, Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes s akostnou značkou FunCakes - tento artikel pořizujte za vynikajúcu cenu 7.42 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 8718531934955
Do obchodu

Popis

FunCakes

Vaše možnosti obohacujúce Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes od popredného výrobcu FunCakes - tento produkt kúpite v časovej obmedzenej zľave za 7.2 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Tortová páska číra fólia š. 8 cm pre hladké okraje krémových tort, ale aj ako podkladový materiál na čokoládové kreácie.

Tortová páska vysoká 8 cm a dlhá 20 m je výborné riešenie hladkých okrajov vašich krémových tort. Môžete ich využiť aj ako podkladový materiál na vaše čokoládové kreácie. Táto acetátová fólia je bezpečná pre potraviny a je ľahko deliteľná na rôzne dĺžky.

Ako pripraviť formu perfektnej krémovej torty:
Skráťte pásku na požadovanú veľkosť. Pripravte si formu, vložte do neho pásku a pridajte krémovú náplň. Nechajte vychladnúť a ozdobte. Odstráňte formu a pásku.

Parametre produktu Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

  • Názov: Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes
  • EAN: 8718531934955
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 7.2 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

Tortová páska číra fólia š. 8 cm - dĺžka 20 m - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky